-

-

یاد بگیریم و از مفید ترین ساعات زندگی در محیط کار لذت ببریم!

در لینکدین چطور با نظر دیگران مخالفت کنیم

لینکدین

در شبکه های اجتماعی اظهار نظر آزاد است. با این حال موافقت و مخالفت ما باعث دیده شدن بیشتر یک پست می شود. مهم است که بدانین در لینکدین چطور با نظر دیگران مخالفت کنیم.

الگوریتم های شبکه های اجتماعی بر مبنای توجه به یک موضوع تحریک می شوند. مهم نیست که شما با موضوع موافق هستید یا مخالف. اگر من یک پست در لینکدین بگذارم و هیچکس آن را لایک نکند یا کامنت نگذارد، خود به خود نادیده گرفته می شود.

در خصوص موضوعاتی که با آنها موافق هستیم موضوع روشن است. با لایک و کامنت موافقت اعلام می کنیم و دوستان دیگر ما هم آن را می بینند. بنابراین باعث گسترش دیدگاهی می شویم که با آن موافق هستیم.

اما در خصوص موضوعاتی که با آن موفق هستیم مسئله متفاوتی اتفاق می افتد. فرض کنید دوست شما که یک سگ کوچک دارد عکسی از سگ خود در لینکدین منتشر می کند. اگر شما مخالف انتشار موضوعات غیر کاری در لینکدین هستید و نسبت به آن واکنش نشان دهید، باعث دیده شدن بیشتر این عکس می شوید.

شاید شما فکر کنید که با نوشتن “لینکدین جای این حرف ها نیست” به دوست خود درس عبرتی داده اید. اما در واقع باعث شده اید که تمامی کسانی که در کانکشن شما هستند، این پست را ببینند. یعین شما عامل گسترش پیامی شده اید که خودتان از وجود آن ناخشنود بوده اید.

 

اگر مخالف یک پست در لینگدین هستم چکار کنم؟

در اینجا سه راهکار ارائه شده است که از گسترش بیشتر پستی که با محتوای آن مخالف هستید جلوگیری می کند.

راهکار اول: نادیده بگیرید.

بعضی ها سالی یک بار پست می گذارند. اما با این حال ممکن است موضوع نامربوط به مباحث حرفه ای پست کنند. بهتر است واکنش نشان ندهید.

 

راهکار دوم: بطور خصوصی پیام بدهید.

اگر شخصی که پست غیر مرتبط می گذارد دوست شما است یا ارتباط داشتن با او برای شما مهم است، بطور خصوصی به او پیام بدهید و از او بخواهید که پست های مرتبط با موضوعات کاری منتشر کند.

 

راهکار سوم: آنفالو کنید.

شما می توانید از امکان آنفالو (Unfollow) کردن در لینکدین استفاده کنید. در این صورت فرد مورد نظر با شما کانکت می ماند اما موضوعاتی را که لایک می کند یا کامنت می نویسد به شما نمایش داده نمی شود.

 

لینکدین
جمع بندی

شبکه لینکدین محلی برای تعاملات حرفه ای است. با آنکه اغلب افراد به درستی از آن استفاده می کنند، اما افراد کمی هستند که این محیط را با اینستاگرام اشتباه می گیرند.

کامنت مخالفت باغث گسترش محتوایی می شود که با آن مخالف هستیم. راهکارهایی که در این مقاله گفته شده است از گسترش این نوع محتوا جلوگیری می کند.

 

0 0 رای ها
امتیاز دهی به نوشته
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

آخرین مقاله ها

اصول تیم سازی با روش تاکمن

اصول تیم سازی با روش تاکمن برای تبدیل گروه به تیم موثر

استفاده از تجربه های موفق مثل اصول تیم سازی با روش تاکمن به ما کمک میکنه تا وقتی مشغله کاری ما رو احاطه کردن بتونیم ارتباط موثر در کار داشته باشیم. قدیما آدم ها یه مغازه می گرفتن و به تنهایی یا نهایتا با دو

ادامه مطلب »
bpmn چیست

BPMN چیست و مدل نشانه گذاری فرایند کسب و کار چه کاربردی دارد

انتخاب ابزار مناسب برای کسب و کار شما، در دنیایی که پر از استاندارد ها و ابزار های مختلف است کار مشکلی شده. در این مقاله به این موضوع پرداخته می شود که BPMN چیست، چرا بوجود آمده و چه اهدافی را دنبال می کند.

ادامه مطلب »
المان دروازه برای تصمیم گیری در BPMN

المان دروازه (gateway) در BPMN

انتخاب و تصمیم، ترکیب، چند شاخه کردن و هم گرا کردن  بخش مهمی از فرایند ها هستند.  در BPMN  2.0 از شکل لوزی به عنوان علامت تصمیم گیری و کنترل جریان اجرای فرایند استفاده می شود. دروزاه ها را می توان مانند مطرح کردن یک

ادامه مطلب »
چگونه کاموندا را فارسی کنیم

چگونه نرم افزار کاموندا (Camunda) را فارسی کنیم

نرم افزار کاموندا با تمام قابلیت های خوب آن، بصورت پیش فرض با تایپ فارسی مشکل دارد. با این حال با تلاش فراوان موفق شدم فونت های فارسی را برای آن تعریف کنم و امکان راست چین نویسی را به آن اضافه کنم. به عنوان

ادامه مطلب »
قدم اول کار با BPMN

قدم اول کار با BPMN

BPMN بیش از 100 المان متفاوت دارد. یادگرفتن همه آنها در ابتدای کار لازم نیست. اما به مرور و با استفاده از مثال های مختلف، کاربرد های آنها آموزش داده می شود. برای شروع باید بدانیم که نمودار BPMN از رخداد و فعالیت تشکیل شده

ادامه مطلب »
لینکدین

در لینکدین چطور با نظر دیگران مخالفت کنیم

در شبکه های اجتماعی اظهار نظر آزاد است. با این حال موافقت و مخالفت ما باعث دیده شدن بیشتر یک پست می شود. مهم است که بدانین در لینکدین چطور با نظر دیگران مخالفت کنیم. الگوریتم های شبکه های اجتماعی بر مبنای توجه به یک

ادامه مطلب »